אודות חומוס יוסף

רשת חומוס יוסף נולדה לה בפרדס חנה כחומוסייה קטנטונת בכניסה לחנות תבלינים של משפחתו של יוסף - שלושה שולחנות והרבה אהבה. משקטן המקום, עברה החומוסייה לפני כעשור למיקום החדש בו היא נמצאת עד היום.

החומוס שלנו מוגש חם ונטחן מול הלקוחות, מוגש עם מגוון תוספות, סלטים מיוחדים, ותבשילים ביתיים אסליים שנולדו מתוך בקשות הקהל. בתפריט של יוסף יש מענה גם לטבעוניים ואופציות ללא גלוטן לנמנעים מגלוטן. עם השנים נפתחו סניפים נוספים וכיום מתוכננים ומוקמים סניפים חדשים ברחבי הארץ. זיכיון לחומוסייה ברשת חומוס יוסף מבטיח הדרכה וליווי צמודים מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך. לא פלא שאנו הבחירה הראשונה כשמחפשים זכיון לחומוס

היוסף שמאחורי החומוס

מאז ומתמיד בישול היה ההנאה הגדולה ביותר של יוסף, אך אהבתו הגדולה ביותר הייתה עשיית חומוס. בישול ואירוח היו מילים נרדפות שליוו אותו כל חייו. בבית הוריו הדלת הייתה פתוחה תמיד לכל מי שרק רצה לבוא. במטבח, שהיה מקום המפגש של כולם, הריחות היו משגעים, שכן תמיד התבשלו בו מאכלים מיוחדים, וסביב השולחן הקטן התקבצו מדי יום חברים ואורחים, שנהנו מכל ביס ומהאווירה המיוחדת.

לאחר הצבא יוסף למד הנדסה, תעשייה וניהול במרכז האקדמי רופין. את לימודיו הוא מימן מעבודתו כטבח, אך עם סיום הלימודים הוא עזב את העבודה במטבח והחל לעבוד כשכיר בתחום המכירות במשך כמה שנים. יום אחד, כשחזר מביקור שגרתי אצל אחד מלקוחותיו, יוסף עבר תאונת דרכים לא פשוטה, שהשביתה אותו למשך חצי שנה. יוסף נלחם ועבר תהליך שיקום ארוך, ובסיומו הוא הרגיש שזה הזמן לעשות את מה שהוא באמת אוהב. כך הוא החליט לעזוב את תחום המכירות ולחזור לעבוד כטבח מהמניין. עד מהרה, בזכות התמדתו, נחישותו והסמכות הניהולית שהפגין, יוסף התקדם לתפקיד ניהולי כשף של מספר מסעדות בקיסריה, תוך שהוא מעשיר את הידע ואת הניסיון הקולינרי שלו. לאחר כמה שנים מספר משקיעים, שהתחברו מאוד לטעמים וליצירתיות של יוסף, פנו אליו בהצעה לפתוח מסעדות מעבר לים.

לאחר תקופה קצרה בחו"ל, יוסף חזר לארץ, היות שהאופציה לעבור עם משפחתו אל מעבר הים לא התאפשרה. לכן, עם חזרתו, יוסף החליט לנצל את ההזדמנות ולצאת לדרך עצמאית: לאחר בנייה של תוכנית עסקית ותפריט מסודר עם עץ מוצר, טעמים והקשבה לבטן הלקוח, נפתחה חומוסייה קטנה בפתח חנות התבלינים של משפחתו בפרדס חנה.

הקונספט של החומוסייה הקטנה היה שכל האוכל נעשה מול עיני הלקוח, כלומר מה שרואים זה מה שאוכלים, והאוכל מוגש כשהוא חם וטרי. השמועה על החומוס הטעים והתבשילים הביתיים עברה מפה לאוזן, ואנשים רבים, אפילו מאזורים רחוקים, נהרו למקום. עם ההצלחה, באה דרישה מצד הלקוחות לפתוח סניפים נוספים. מכאן באה ההחלטה להקים רשת מזכה ולפתוח סניפים נוספים על ידי זכיינים, שילמדו מיוסף ומהניסיון שצבר כיצד לנהל ולהפעיל את העסק. זאת תוך הקפדה על הטעמים, הטריות, האיכות, השירות המצוין ותוך יצירת חוויה חמה וביתית בדיוק כמו בסניף האם.

יוסף ושותפיו מאמינים כי "חומוס הוא דרך חיים. זכיין, או כמו שאנו קוראים לו - השותף המקומי שלנו - צריך לקום כל בוקר בתשוקה אמיתית להאכיל אנשים באוכל בריא וטעים עם המון אהבה גדולה. כי חומוס מכינים אך ורק מהלב!"

רשת "חומוס יוסף" תשמח לקלוט אנשים חרוצים בעלי יכולת התמדה ואורך רוח, שאוהבים לארח ורוצים להצליח.